Get Adobe Flash player

Про нас

Вдосконалюючись перемагати – мабуть, таким міг би бути девіз танцювального клубу «Grande».

Школа спортивного бального танцю «Grande» з’явилася на мистецькій карті Тернополя 27 серпня 2009 р.

Заснували його неодноразові переможці відкритого Кубка Західного регіону у європейській програмі, фіналісти чемпіонату України СГОСТУ 2006-2008 років,фіналісти Національного Чемпіонату УкраЇни 2011 року подружжя Олександр та Катерина Мулляр.

Перед своїми учнями тренери ставлять великі вимоги, налаштовуючи їх на перемоги у різноманітних танцювальних змаганнях.Цього року вихованці клубу Маціпура Матвій та Вишневська Єлизавета  стали нашими першими  фіналістами Національного Чемпіонату України у категорії Юв-1 європейська прграма,посівши 5 місце!

Вимогливі передусім до себе Олександр і Катерина постійно відточують власну майстерність, стажуючись у провідних тренерів України та Європи: Віталія та Ірини Руденко – фіналісти 2008-2009 рр. чемпіонату Європи серед професіоналів та чемпіонів світу серед професіоналів італійців Mirco Cozzoli та Edita Daniute.

Невпинна щоденна робота над собою дозволила керівникам клубу здобути перемогу у змаганнях Кубку світу IDSA, що проходив у столиці Китаю Пекіні у 2010 р.

Невтомне тренерське самовдосконалення та участь у престижних танцювальних змаганнях дозволяють Олександру і Катерині витримувати у своєму клубі «Grande» той рівень професійності, який приваблює істинних шанувальників мистецтва танцю і ведуть вихованців клубу до перемог.

Наразі у клубі «Grande» займаються двадцять п’ять конкурсних пар і близько двохсот учасників у підготовчій групі.

Також передають свої знання та майстерність танцюристам добре знані у мистецьких колах України та за її межами Олександр Євгенович Мулляр та Наталія Василівна Бердей.

Професійність, наполегливість, постійне вдосконалення власної майстерності, налаштованість на перемогу, індивідуальний підхід до кожного – це складові стилю і високих досягнень клубу «Grande».

Останнє оновлення (Понеділок, 05 листопада 2012, 14:59)